• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Ing. Mgr. Petr Adamec

dsc_1099_kopie.jpg

Ing. Mgr. Petr Adamec (*20. června 1981) je ženatý a má 9 letou dceru Bereniku. Pracuje jako správce NPR Soos, která je součástí Městského muzea Františkovy Lázně a jako OSVČ v oblasti ochrany přírody a ekologie. Od roku 2014 je členem zastupitelstva města Loket. V komunálních volbách je na lídem kandidátní listiny České pirátské strany místního sdružení v Lokti.

Po studiích na střední průmyslové škole v Lokti vystudoval učitelství biologie a zeměpisu na Pedagogické fakultě Západočeské univerzity v Plzni. Později vystudoval také Péči o životní prostředí na České zemědělské univerzitě v Praze.

Nejprve učil na základní škole v Karlových Varech, poté pracoval jako odborný referent na Agentuře ochrany přírody a krajiny ČR. Posledních šest let působil v oblasti školství na Integrované střední škole v Chebu, kde byl na pozici zástupce ředitele realizátorem mnoha vzdělávacích a investičních projektů a spolupracoval s různými institucemi v oblasti vzdělávání a ochrany přírody jako externista. Po letech se vrátil ke své největší zálibě a opět pracuje v ochraně přírody.

Mezi jeho koníčky patří kromě přírody např. cestování, film, sport, chov zvířat a kynologie a ideálně kombinace těchto koníčků.

Loket je nejkrásnější město, co znám, nesmí se však stát pouze městem turistů. Stále to musí být město, kde budou lidé rádi žít, potkávat se, společně se bavit, spolupracovat, a ne jen přespávat. Město, kde slušnost a otevřené jednání nebudou jen prázdná slova, a kde běžný občan bude rovnoprávným partnerem vedení našeho města.
© Piráti, 2021. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/ing._mgr._petr_adamec.txt · Poslední úprava: 24.04.2020 19:58 autor: petr.vileta