• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » ilja_holub

Narodil jsem se v roce 1971 a od té doby jsem nepřetržitě občanem Prahy 1, v posledních letech příznivcem a podporovatelem Pirátské strany.

Přestože, nebo právě protože jsem se často pohyboval a pohybuji studijně i pracovně v zahraničí, považuji Prahu za jedno z nejkrásnějších měst Evropy i světa. A je to zejména Praha 1. která tuto pověst našeho hlavního města vytváří. Domnívám se, že obec má sloužit především svým občanům.

Vystudoval jsem matematiku na Universität Leipzig v Německu (Bc.) a informatiku na VŠE v Praze (Ing. a Ph.D.). Pracuji jako SAP konzultant, projektový manager a systémový architekt v Čechách i v zahraničí. Ve volném čase hraji tenis, golf, plavu, jezdím na kole nebo vyrážím do přírody.

Považuji za důležité se politicky angažovat na Praze 1, kde se situace pro občany za poslední destiletí nezlepšila a aktuální problémy nejsou systematicky řešeny. Vzhledem ke strategii stávající politické representace, která nedovolí občanům nahlédnout do finančních transakcí, které provádí s jejich penězi a utajuje nakládání s majetkem MČ považuji za zásadní předpoklad jakéhokoliv zlepšení situace ztransparentnění hospodaření MČ, tedy realizaci stěžejního bodu programu pirátské strany.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.