• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Helena Vondráková

helena_vondrakova.jpg

Helena Vondráková (*16. prosince 1982) spolupracuje s Pirátskou stranou od roku 2018 jako koordinátorka Libereckého kraje. Původně pochází ze Zlína a od roku 2015 žije v malé obci Pulečný, pár zastávek městskou z Jablonce nad Nisou.

Vystudovala Dějiny umění na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde získala titul Mgr. Během studila strávila školní rok na univerzitě v portugalském Portu a brazilském Salvadoru a zejména pobyt v Brazílii hodnotí jako jednu z nejcennějších životních zkušeností. Osobní kontakt s bídou obyvatel třetího světa ji utvrdil v tom, že ať už to bude v životě cokoliv, chce dělat něco užitečného a pokud to půjde, pomáhat lidem.

Dějiny umění ponechala na úrovni záliby a ukázalo se, že jí docela jdou technické záležitosti. Pracovala v několika firmách na pozici technoložka/konstruktérka, ale z práce u počítače ji bolel zadek a i přes to, že koncový zákazník byl člověk, stále to nebyla práce pro lidi.

To se jí podařilo až v roce 2018, kdy byla vybrána na pozici koordinátorky Pirátské strany a konečně měla pocit, že dělá něco, co prospívá společnosti a spoluvytváří lepší prostor pro ni a její rodinu. V tomtéž roce také vstoupila do strany, kandidovala na nezávislé kandidátce do zastupitelstva obce Pulečný a získala 1 mandát. Jejím cílem je spoluvytvářet moderní a otevřenou obec.

Volný čas tráví nejraději s dětmi a když nějaký zbyde, zajde si zaběhat nebo na trénink capoeiry. Sleduje aktuální dění na poli kultury a nevynechá žádnou vernisáž. Když je jí smutno a nebo si neví s něčím rady, vždycky ji rozesměje milovaný Lukáš.

Tel.: 770 113 645

Email: helena.vondrakova@pirati.cz

Na čem Helena zrovna pracuje je k vidění na Redmine.

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.