• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
Umístění: ROZCESTNÍK » Lidé » Mgr. Hana Hajnová

Toto je starší verze dokumentu!


Mgr. Hana Hajnová

Projektová manažerka, Pirátka, mediální experimentátorka, dobrovolnice, sanitární inženýrka, specialistka odpadového hospodářství, guru řešitelka konfliktů (spokojení klienti: Linda a Matyáš)

Vystudovala jsem na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně obor sociologie a evropská studia. Již při magisterském studiu jsem začala pracovat jako projektová manažerka v Jihomoravském inovačním centru.

Ze začátku jsem se věnovala zejména problematice strukturálních fondů – psaní a administrativa projektů, či psaní a vedení mezinárodních projektů. Spolupráce se širokou škálou firem mě motivovala k dalšímu osobnímu rozvoji, kdy jsem například úspěšně složila zkoušky k certifikaci projektových manažerů IPMA. Od roku 2012 jsem začala intenzivně spolupracovat se startupy (konzultace podnikatelských záměrů, dotační poradenství, apod.) a podílet se na vytváření koučinkového schématu pro rozvoj zralých firem. Aktivně se zajímám o koncepty regionálního rozvoje zaměřené zejména na problematiku smart specialization strategies a spolupracovala jsem na tvorbě regionální inovační strategie Jihomoravského kraje.

Od roku 2013 bydlím opět trvale v Telči, kde jsem se kromě mateřských povinností začala věnovat i místní politice. V roce 2014 jsem kandidovala poprvé za koaliční sdružení Společně pro Telč - Piráti a Zelení. Sdružení získalo nakonec 2 místa v Zastupitelstvu. I když já osobně jsem se do zastupitelstva nedostala, rozhodla jsem se v listopadu 2014 stát členkou Pirátů a od té doby se více aktivně zapojovat do pirátského dění na Vysočině.

V roce 2018 jsem kandidovala podruhé do telčského zastupitelstva za koalici Společně pro Telč - Piráti a Zelení a tentokrát se mi společně se 4 dalšími kolegy podařilo zastupitelský mandát získat. V povolebních vyjednáváních jsem usilovala o místo v radě města, ale bohužel jsme s kolegy skončili nakonec v opozici. I tak se ale snažíme prosazovat body z volebního programu, zejména větší transparentnost radnice a zlepšení komunikace s občany.

V srpnu 2018 jsem byla zvolena vedoucí Mediálního odboru KS Vysočina, pravidelně organizuji úklidové akce v rámci Ukliďme Česko v Telči a pádluji i kapitánuji na dračích lodích v Telči. Mým velkým koníčkem je kroket (už několik let jsem předsedkyní telčského kroketového klubu se kterým se nám podařilo v Telči vybudovat jediné profesionální kroketové kurty v ČR), tancování, snowboarding a knihy.

Nejdůležitějšími hodnotami jsou pro mě svoboda a láska a oblíbeným mottem „Život je radostná spoluúčast na zázraku bytí.“ (Václav Havel)

Kontakty

Email:   hana.hajnova(@)pirati.cz
© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/hana_hajnova.1568709163.txt.gz · Poslední úprava: 17.09.2019 08:32 autor: hana.hajnova