• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
Umístění: ROZCESTNÍK » Lidé » Mgr. Hana Hajnová

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
Poslední revize Obě strany příští revize
lide:hana_hajnova [13.09.2019 19:10]
hana.hajnova [Mgr. Hana Hajnová]
lide:hana_hajnova [15.11.2019 09:31]
hana.hajnova
Řádek 2: Řádek 2:
 {{ :​lide:​hanka_1_copy1.jpg?​300|}} {{ :​lide:​hanka_1_copy1.jpg?​300|}}
  
-Hana Hajnová (*18. 7. 1985 v Dačicích),​ od narození ​žije v Telčimá dvě ti a živí se jako projektová manažerka a konzultantka+Projektová manažerka, Pirátkamediální experimentátorka,​ dobrovolnice,​ máma dvou tí, telčská zastupitelka.
  
-Vystudovala na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně obor sociologie a evropská studia. Již při magisterském studiu začala pracovat jako projektová manažerka v Jihomoravském inovačním centru. ​+Vystudovala ​jsem na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně obor sociologie a evropská studia. Již při magisterském studiu ​jsem začala pracovat jako projektová manažerka v Jihomoravském inovačním centru.
  
-Ze začátku se věnovala zejména problematice strukturálních fondů – psaní a administrativa projektů, či psaní a vedení mezinárodních projektů. Spolupráce se širokou škálou firem ji motivovala k dalšímu osobnímu rozvoji, kdy například úspěšně složila zkoušky k certifikaci projektových manažerů IPMA. Od roku 2012 začala intenzivně spolupracovat se startupy (konzultace podnikatelských záměrů, dotační poradenství,​ apod.) a podílet se na vytváření koučinkového schématu pro rozvoj zralých firem. Aktivně se zajímá ​o koncepty regionálního rozvoje zaměřené zejména na problematiku smart specialization strategies.+Ze začátku ​jsem se věnovala zejména problematice strukturálních fondů – psaní a administrativa projektů, či psaní a vedení mezinárodních projektů. Spolupráce se širokou škálou firem mě motivovala k dalšímu osobnímu rozvoji, kdy jsem například úspěšně složila zkoušky k certifikaci projektových manažerů IPMA. Od roku 2012 jsem začala intenzivně spolupracovat se startupy (konzultace podnikatelských záměrů, dotační poradenství,​ apod.) a podílet se na vytváření koučinkového schématu pro rozvoj zralých firem. Aktivně se zajímám ​o koncepty regionálního rozvoje zaměřené zejména na problematiku smart specialization strategies ​a spolupracovala jsem na tvorbě regionální inovační strategie Jihomoravského kraje.
  
-Od roku 2013 žije opět trvale v Telči, kde se kromě mateřských povinností začala věnovat i místní politice. V roce 2014 kandidovala poprvé za koaliční sdružení Společně pro Telč - Piráti a Zelení. Sdružení získalo nakonec 2 místa v Zastupitelstvu. I když ona sama se do zastupitelstva nedostala, rozhodla se v listopadu ​2013 stát členkou Pirátů a od té doby se více aktivně zapojovat do pirátského dění na Vysočině. ​+Od roku 2013 bydlím ​opět trvale v Telči, kde jsem se kromě mateřských povinností začala věnovat i místní politice. V roce 2014 jsem kandidovala poprvé za koaliční sdružení Společně pro Telč - Piráti a Zelení. Sdružení získalo nakonec 2 místa v Zastupitelstvu. I když já osobně jsem se do zastupitelstva nedostala, rozhodla ​jsem se v listopadu ​2014 stát členkou Pirátů a od té doby se více aktivně zapojovat do pirátského dění na Vysočině.
  
-V roce 2018 kandidovala podruhé do telčského zastupitelstva za koalici Společně pro Telč - Piráti a Zelení a tentokrát se jí společně se 4 dalšími kolegy podařilo zastupitelský mandát získat. V povolebních vyjednáváních usilovala o místo v radě, ale bohužel s kolegy skončili nakonec v opozici. I tak se ale snaží prosazovat body z volebního programu, zejména větší transparentnost radnice a zlepšení komunikace s občany. +V roce 2018 jsem kandidovala podruhé do telčského zastupitelstva za koalici Společně pro Telč - Piráti a Zelení a tentokrát se mi společně se 4 dalšími kolegy podařilo zastupitelský mandát získat. V povolebních vyjednáváních ​jsem usilovala o místo v radě města, ale bohužel ​jsme s kolegy skončili nakonec v opozici. I tak se ale snažíme prosazovat body z volebního programu, zejména větší transparentnost radnice a zlepšení komunikace s občany. 
-  + 
-V srpnu 2018 byla zvolená ​vedoucí Mediálního odboru KS Vysočina, pravidelně ​organizuje ​úklidové akce v rámci Ukliďme Česko a pádluje ​kapitánuje ​na dračích lodích v Telči. ​Jejím ​velkým koníčkem je kroket, ​tanec, snowboarding a knihy. Nejdůležitějšími hodnotami jsou pro ni svoboda a láska.+V srpnu 2018 jsem byla zvolena ​vedoucí Mediálního odboru KS Vysočina, pravidelně ​organizuji ​úklidové akce v rámci Ukliďme Česko ​v Telči ​pádluji ​kapitánuji ​na dračích lodích v Telči. ​Mým velkým koníčkem je kroket ​(už několik let jsem předsedkyní telčského kroketového klubu se kterým se nám podařilo v Telči vybudovat jediné profesionální kroketové kurty v ČR)tancování, snowboarding a knihy. ​ 
 + 
 +Nejdůležitějšími hodnotami jsou pro mě svoboda a láska ​a oblíbeným mottem "​Život je radostná spoluúčast na zázraku bytí." (Václav Havel)
    
 === Kontakty === === Kontakty ===
   Email: ​  ​hana.hajnova(@)pirati.cz   Email: ​  ​hana.hajnova(@)pirati.cz
© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/hana_hajnova.txt · Poslední úprava: 21.01.2022 14:17 autor: vojtech.pikal