• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
Umístění: ROZCESTNÍK » Lidé » Mgr. Hana Hajnová

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
Poslední revize Obě strany příští revize
lide:hana_hajnova [21.09.2018 19:23]
Hana.Hajnova
lide:hana_hajnova [15.11.2019 09:31]
hana.hajnova
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Mgr. Hana Hajnová ====== ====== Mgr. Hana Hajnová ======
-{{ :lide:hana_hajnova_2017.jpg?nolinks300|}}+{{ :lide:hanka_1_copy1.jpg?300|}}
  
-Hana Hajnová (*18. 7. 1985 v Dačicích) od narození ​žije v Telčimá dvě ti a živí se jako projektová manažerka a konzultantka+Projektová manažerkaPirátka, mediální experimentátorka,​ dobrovolnice,​ máma dvou tí, telčská zastupitelka.
  
-Vystudovala na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně obor sociologie a evropská studia. Již při magisterském studiu začala pracovat jako projektová manažerka v Jihomoravském inovačním centru. ​+Vystudovala ​jsem na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně obor sociologie a evropská studia. Již při magisterském studiu ​jsem začala pracovat jako projektová manažerka v Jihomoravském inovačním centru.
  
-Ze začátku se věnovala zejména problematice strukturálních fondů – psaní a administrativa projektů, či psaní a vedení mezinárodních projektů. Spolupráce se širokou škálou firem ji motivovala k dalšímu osobnímu rozvoji, kdy například úspěšně složila zkoušky k certifikaci projektových manažerů IPMA. Od roku 2012 začala intenzivně spolupracovat se startupy (konzultace podnikatelských záměrů, dotační poradenství,​ apod.) a podílet se na vytváření koučinkového schématu pro rozvoj zralých firem. Aktivně se zajímá ​o koncepty regionálního rozvoje zaměřené zejména na problematiku smart specialization strategies.+Ze začátku ​jsem se věnovala zejména problematice strukturálních fondů – psaní a administrativa projektů, či psaní a vedení mezinárodních projektů. Spolupráce se širokou škálou firem mě motivovala k dalšímu osobnímu rozvoji, kdy jsem například úspěšně složila zkoušky k certifikaci projektových manažerů IPMA. Od roku 2012 jsem začala intenzivně spolupracovat se startupy (konzultace podnikatelských záměrů, dotační poradenství,​ apod.) a podílet se na vytváření koučinkového schématu pro rozvoj zralých firem. Aktivně se zajímám ​o koncepty regionálního rozvoje zaměřené zejména na problematiku smart specialization strategies ​a spolupracovala jsem na tvorbě regionální inovační strategie Jihomoravského kraje.
  
-Od roku 2013 žije opět trvale v Telči, kde se kromě mateřských povinností začala věnovat i místní politice. V roce 2014 kandidovala poprvé za koaliční sdružení Společně pro Telč - Piráti a Zelení. Sdružení získalo nakonec 2 místa v Zastupitelstvu. I když ona sama se do zastupitelstva nedostala, rozhodla se v listopadu ​2013 stát členkou Pirátů a od té doby se více aktivně zapojovat do pirátského dění na Vysočině. ​+Od roku 2013 bydlím ​opět trvale v Telči, kde jsem se kromě mateřských povinností začala věnovat i místní politice. V roce 2014 jsem kandidovala poprvé za koaliční sdružení Společně pro Telč - Piráti a Zelení. Sdružení získalo nakonec 2 místa v Zastupitelstvu. I když já osobně jsem se do zastupitelstva nedostala, rozhodla ​jsem se v listopadu ​2014 stát členkou Pirátů a od té doby se více aktivně zapojovat do pirátského dění na Vysočině.
  
-současnosti opět kandiduje ​do telčského ​komunálu, pracuje jako vedoucí Mediálního odboru KS Vysočina, pravidelně organizuje úklidové akce v rámci Ukliďme Česko ​pádluje i kapitánuje na dračích lodích ​TelčiChtěla by více zapojit telčské ​občany ​do rozhodování místní samosprávy,​ například formou participativního rozpočtu, aby si sami mohli určit, jaké projekty opravdu chtějí a potřebují realizovat +roce 2018 jsem kandidovala podruhé ​do telčského ​zastupitelstva za koalici Společně pro Telč - Piráti a Zelení ​tentokrát se mi společně se 4 dalšími kolegy podařilo zastupitelský mandát získat. V povolebních vyjednáváních jsem usilovala o místo ​radě města, ale bohužel jsme s kolegy skončili nakonec v opoziciI tak se ale snažíme prosazovat body z volebního programu, zejména větší transparentnost radnice a zlepšení komunikace s občany.
  
-Jejím ​velkým koníčkem je kroket, ​tanec, snowboarding a knihy. Nejdůležitějšími hodnotami jsou pro ni svoboda a láska.+V srpnu 2018 jsem byla zvolena vedoucí Mediálního odboru KS Vysočina, pravidelně organizuji úklidové akce v rámci Ukliďme Česko v Telči a pádluji i kapitánuji na dračích lodích v Telči. Mým velkým koníčkem je kroket ​(už několik let jsem předsedkyní telčského kroketového klubu se kterým se nám podařilo v Telči vybudovat jediné profesionální kroketové kurty v ČR)tancování, snowboarding a knihy. ​ 
 + 
 +Nejdůležitějšími hodnotami jsou pro mě svoboda a láska ​a oblíbeným mottem "​Život je radostná spoluúčast na zázraku bytí." (Václav Havel)
    
 === Kontakty === === Kontakty ===
   Email: ​  ​hana.hajnova(@)pirati.cz   Email: ​  ​hana.hajnova(@)pirati.cz
© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/hana_hajnova.txt · Poslední úprava: 21.01.2022 14:17 autor: vojtech.pikal