• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » filip_mezera

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lide:filip_mezera [25.03.2019 20:23]
Filip Mezera
lide:filip_mezera [25.03.2019 20:24] (aktuální)
Filip Mezera
Řádek 3: Řádek 3:
 Filip Mezera (*4.8.1982 Ústí nad Orlicí) je členem Pirátské strany od března 2018.{{ :​lide:​ja.jpg?​100|}} Filip Mezera (*4.8.1982 Ústí nad Orlicí) je členem Pirátské strany od března 2018.{{ :​lide:​ja.jpg?​100|}}
  
-Vystudoval dva obory na Univerzitě Pardubice – Systémové inženýrství a informatika a Historicko-literární studia. Nyní je datovým analytikem v oblasti financí. Věnuje se především obchodní oblasti a oblasti řízení vztahů se zákazníky. Působil taktéž jako projektový manažer a školitel. Kromě běžných reportingových požadavků řešených pomocí SQL, vytváří a programuje taktéž dashboardy, popř. složitější analytické pohledy při nichž využívá znalostí programování a výpočetní inteligence (neuronové sítě, případové usuzování,​ hrubé množiny a další).+Vystudoval dva obory na Univerzitě Pardubice – Systémové inženýrství a informatika a Historicko-literární studia. Nyní je datovým analytikem v oblasti financí. Věnuje se především obchodní oblasti a oblasti řízení vztahů se zákazníky. Působil taktéž jako projektový manažer a školitel. Kromě běžných reportingových požadavků řešených pomocí SQL, vytváří a programuje taktéž dashboardy, popř. složitější analytické pohledypři nichž využívá znalostí programování a výpočetní inteligence (neuronové sítě, případové usuzování,​ hrubé množiny a další).
  
 V rámci společenské odpovědnosti zaměstnavatele taktéž školí na základních i středních školách oblast finanční gramotnosti. Je aktivní v tělovýchovné jednotě, kde kromě práce člena výboru zároveň trénuje malé děti fotbal. ​ Pravidelně daruje krev a je držitelem Jánského zlaté plakety. Mezi jeho koníčky patří historie, literatura, sport, cestování a počítačové hry. V rámci společenské odpovědnosti zaměstnavatele taktéž školí na základních i středních školách oblast finanční gramotnosti. Je aktivní v tělovýchovné jednotě, kde kromě práce člena výboru zároveň trénuje malé děti fotbal. ​ Pravidelně daruje krev a je držitelem Jánského zlaté plakety. Mezi jeho koníčky patří historie, literatura, sport, cestování a počítačové hry.
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.