• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
Umístění: ROZCESTNÍK » Lidé » filip_mezera

Ing. Filip Mezera, Ph.D.

Filip Mezera (*4.8.1982 Ústí nad Orlicí) je členem Pirátské strany od března 2018.

Vystudoval dva obory na Univerzitě Pardubice – Systémové inženýrství a informatika a Historicko-literární studia. Nyní je datovým analytikem v oblasti financí. Věnuje se především obchodní oblasti a oblasti řízení vztahů se zákazníky. Působil taktéž jako projektový manažer a školitel. Kromě běžných reportingových požadavků řešených pomocí SQL, vytváří a programuje taktéž dashboardy, popř. složitější analytické pohledy, při nichž využívá znalostí programování a výpočetní inteligence (neuronové sítě, případové usuzování, hrubé množiny a další).

V rámci společenské odpovědnosti zaměstnavatele taktéž školí na základních i středních školách oblast finanční gramotnosti. Je aktivní v tělovýchovné jednotě, kde kromě práce člena výboru zároveň trénuje malé děti fotbal. Pravidelně daruje krev a je držitelem Zlatého kříže Českého červeného kříže 3. třídy za 80 odběrů. Mezi jeho koníčky patří historie, literatura, sport, cestování a počítačové hry.

Politikou se zabývá od roku 2014, kdy poprvé kandidoval do zastupitelstva města Sezemic. Tehdy ještě nebyl zvolen. To se povedlo až ve volbách v roce 2018, kdy se stal nejen zastupitelem, ale i předsedou kontrolního výboru. Kromě této činnosti ještě vypomáhá úředníkům s IT zakázkami a věnuje se projektům v oblasti sportu a volnočasových aktivit. Hlavní okruhy jeho politického zájmu jsou finance, školství, sport a bezpečnost.

Email: filip.mezera@pirati.cz

© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/filip_mezera.txt · Poslední úprava: 23.06.2020 18:08 autor: filip.mezera