• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Eva Horáková

eva_horakova.jpg

Eva Horáková ( *1980) jsem místopředsedkyně Pirátů pro Prahu 5, aktivní dobrovolník, člen zdravotního týmu, výboru poslankyně Olgy Richterové pro předkládání změn v oblasti zdravotnického programu Pirátské strany.

Pocházím z východních Čech a od 18ti let žiji v Praze, jsem šťastně vdaná. Svatba byla v Las Vegas :). Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu obor všeobecná zdravotní sestra v Novém Bydžově, tuto práci jsem vykonávala 2 roky po škole v Ústřední vojenské nemocnice v Praze na nejnáročnějším oddělení ARO-RES. Chtěla jsem být vojákem z povolání a přihlásila jsem se do praporčického kurzu, bohužel začala válka a moje kariéra skončila. Rozhodla jsem se studovat.

1.lékařská fakulta Univerzita Karlova v Praze byla jediná možná volba v mém životě, která se natáhla nejen na bakalářské studium ošetřovatelství ale také na magisterské studium oboru Učitelství zdravotnických předmětů pro střední školy. Během studia jsem si odskočila v rámci programu Sokrates Erasmus do Německa na jeden semestr na polytechnické škole v Neubrandenburg.

Během vysokoškolských studií jsem stále pracovala jako zdravotní sestra a to v nemocnici Milosrdných sester sv.Karla Boromejského. Učila jsem také na Vyšší odborné zdravotnické škole v Kladně. Díky vědomostem a znalostem v oboru jsem chtěla víc. Další meta byla farmaceutická firma. Bylo jich několik a všechny až na první originální farmaceutické firmy, podléhající AIFP, tedy zákonům a normám. V současné době jsem na pozici medicínského zástupce u Sanofi,s.r.o.Praha. Jsem specialista v oblasti diabetologie.

Angažuje se v aktivitách souvisejících s moji dosavadní praxí a vzdělaním a to jsou zdravotnictví, sociální práce a dobrovolnictví. Před vlastní transplantací v roce 2011 jsem chodila darovat krev. Při poslední návštěvě svatého otce Dalajlamy, jsem byla dobrovolník na jeho setkání a setkala jsem se s ním i osobně.

Zájmy knihy a filmy s tématikou true story, sport, cestování, tanec.

A také věřím, věřím, že pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.