• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Eliška Holšánová

Eliška Holšánová (* 12. srpna 1994) se narodila ve Zlíně, kde aktuálně i žije se svým mužem Jakubem a synem Samuelem.

Vystudovala všeobecné zlínské gymnázium na Lesní čtvrti a nyní dokončuje bakalářské studium na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze, kde se zaměřuje především na kulturní a sociální antropologii. Píše bakalářskou práci založenou na terénním výzkumu lakotského rituálu Hledání vize v České republice.

Jako aktivní studentka má zkušenost s různými formami dobrovolnictví a práce pro neziskové organizace. Za nejvíce přínosnou považuje práci v nadaci Forum 2000, kde pomáhala s organizací konference (během které si potřásla rukou s Jeho svatostí XIV. Dalajlamou), absolvovala zde také krátkou stáž a zapojila se do příprav veletrhu neziskových organizací NGO market. Z jiných projektů pak stojí za zmínku práce pro Evropské hlavní město kultury, v rámci které se podílela na výstavě Trnkovy Zahrady 2 v Plzni nebo jako delegát tanečníků v rámci soutěže Eurovision Young Dancers.

Eliška miluje jiné kultury, jazyky a cestování, stejně jako její muž, a tak spolu podnikli již dvě poutní pěší cesty do Santiaga de Compostela v celkové délce 1350km (poslední i s malým Samem). Její nejoblíbenější formou relaxace je jóga a tanec.


KONTAKT

tel.: +420 770 113 648

e-mail: eliska.holsanova@pirati.cz

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.