• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lide:dominik_becka [14.07.2018 10:27]
Ondřej Karas
lide:dominik_becka [15.07.2018 10:55] (aktuální)
Dominik Bečka e/y
Řádek 3: Řádek 3:
 **Dominik Bečka** (* 20. srpna 1991 v Pelhřimově) je příznivcem pardubických Pirátů. Od roku 2014 pravidelně dojíždí do Pardubic. Zamiloval si je, a proto zde od počátku roku 2018 také žije společně se svou ženou. **Dominik Bečka** (* 20. srpna 1991 v Pelhřimově) je příznivcem pardubických Pirátů. Od roku 2014 pravidelně dojíždí do Pardubic. Zamiloval si je, a proto zde od počátku roku 2018 také žije společně se svou ženou.
  
-Pracuje jako specialista na řízení bilance v bance, v minulosti se věnoval také copywritingu. Dokončuje studium bankovnictví a veřejných rozpočtů na Fakultě financí a účetnictví Vysoké škole ekonomické v Praze. Svou univerzitu zastupoval v Radě vysokých škol jako studentský delegát.+Pracuje jako specialista na řízení bilance v bance, v minulosti se věnoval také copywritingu. Dokončuje studium bankovnictví a veřejných rozpočtů na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. Svou univerzitu zastupoval v Radě vysokých škol jako studentský delegát.
  
 Za svých studií se zároveň aktivně zapojil do kampaní k referendu za zákaz hazardu na Praze 7 či k volbám do zastupitelstva městské části za koalici Strany zelených, Pirátů a nezávislých. Za svých studií se zároveň aktivně zapojil do kampaní k referendu za zákaz hazardu na Praze 7 či k volbám do zastupitelstva městské části za koalici Strany zelených, Pirátů a nezávislých.
© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.