• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lide:dominik_becka [15.07.2018 10:55]
Dominik Bečka e/y
lide:dominik_becka [19.03.2019 10:16] (aktuální)
Dominik Bečka aktualizace
Řádek 1: Řádek 1:
-======== ​Bc. Dominik Bečka ===========+======== ​Ing. Dominik Bečka ===========
 {{ :​lide:​dominik_becka.jpg?​250|}} {{ :​lide:​dominik_becka.jpg?​250|}}
-**Dominik Bečka** (* 20. srpna 1991 v Pelhřimově) je příznivcem pardubických ​Pirátů. ​Od roku 2014 pravidelně dojíždí do Pardubic. Zamiloval si je, a proto zde od počátku roku 2018 také žije společně se svou ženou.+**Dominik Bečka** (* 20. srpna 1991) je členem a od listopadu 2018 edsedou [[https://​pardubice.pirati.cz|Pirátů ​Pardubicko]]Aktivně se účastnil kampaně ke komunálním volbám ​2018 v Pardubicích,​ ve kterých Piráti získali 11 % a pět zastupitelských mandátů. Nyní se snaží budovat pirátskou komunitu v krajském městě i okolních obcích.
  
-Pracuje jako specialista na řízení bilance ​bance, v minulosti se věnoval také copywritingu. ​Dokončuje studium ​bankovnictví a veřejných ​rozpočtů na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. ​Svou univerzitu zastupoval v Radě vysokých škol jako studentský delegát. +Dominik žije v centru Pardubic společně se svou ženou. ​Pracuje jako risk manažer ​pojišťovně, v minulosti se věnoval také copywritingu. ​Vystudoval ​bankovnictví a veřejné rozpočty na Fakultě financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze. Za svých studií se zároveň zapojil do kampaní k referendu ​o zákazu ​hazardu na Praze 7 či k předchozím komunálním ​volbám za koalici Strany zelených, Pirátů a nezávislých.
- +
-Za svých studií se zároveň ​aktivně ​zapojil do kampaní k referendu ​za zákaz ​hazardu na Praze 7 či k volbám ​do zastupitelstva městské části ​za koalici Strany zelených, Pirátů a nezávislých.+
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.