• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

David Schrogel

david_schrogel.jpg

David Schrogel (* 8. 5. 1992) vyrůstal v Pardubičkách, ale od roku 2016 žije na Závodu míru. Je registrovaným příznivcem Pirátů v Pardubickém kraji. V roce 2018 kandiduje za Piráty na město a je navržen Piráty na kandidátní listinu na obvod IV.

V roce 2011 vystudoval Labskou hotelovou střední odbornou školu a střední odborné učiliště Pardubice s.r.o. s oborem Hotelnictví a turismus.

Na škole prošel několika odbornými stážemi a praxemi. Mezi 9/2011 – 6/2012 pracoval jako obchodní zástupce v oblasti životního a neživotního pojištění v ČSOB Pojišťovna Pardubice. Dále v rozmezí 8/2014 – 7/2016 byl zasměstnán u Fish Farm Bohemia na pozici referent logistiky živých ryb po České republice, Polsku, Dánsku a Slovensku. A nyní od 7/2017 je vedoucím logistického oddělení na Orlickoústecku u TRAFFIC a.s.

Sleduje veřejné dění nejen v Pardubicích, kde nejraději fandí hokejovému klubu HC Dynamo Pardubice. Další jeho zálibou je hledání pokladů v rámci hry Geocaching. Rád by se naučil hrát na bicí, zatím trénuje do vzduchu nebo na jakékoli předměty.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.