• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » David Marhold

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
lide:david_marhold [06.09.2019 13:41]
david.marhold
lide:david_marhold [01.07.2020 20:34] (aktuální)
david.marhold
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== David Marhold ====== ====== David Marhold ======
  
-{{ :lide:img_20180912_152102_2_.jpg?nolink&​200|}}+{{ :po:david1.jpg?400|{{ :​po:​david1.jpg?​400|}} 
 +**David Marhold** (* 27. listopadu 1996) je koordinátorem krajského sdružení Pardubický kraj. Svého času byl také 2. místopředsedou MS Svitavsko (listopad 2018 - prosinec 2019). ​
  
-**David Marhold** (* 27. listopadu 1996) je koordinátorem krajského sdružení a 2. místopředseda místního sdružení Svitavsko. Je členem komise pro kulturu a cestovní ruch rady města Svitavy. K Pirátům ​se přidal ​na podzim roku 2018. Ještě jako příznivec pomáhal se závěrem kampaně komunálních voleb ve Svitavách. ​David pochází ze Svitav, kde ještě stále ​žijeČasto také pobývá v Olomoucikde studuje  ​+Pirátem ​se stal na podzim roku 2018. Ještě jako příznivec pomáhal se závěrem kampaně komunálních voleb ve Svitavách. ​O členství v Pirátech uvažoval již krátce před sněmovními volbami v roce 2017. Okamžitě se zapojil do děníStal se místopředsedou MSspolupracoval s krajským mediálním odbor aj.
  
-Vystudoval gymnázium ve Svitavách a bakalářský program (historie a německá filologie) na FF Univerzity Palackého v Olomouci, kde pokračuje v navazujícím studiu. Dále studuje práva na PF téže univerzityNa univerzitě se angažuje ​historickém studentském spolkukterý v ak. rok 2018/19 i vedl. +David pochází ze Svitav, kde stále ​žijeČasto také pobývá ​Olomoucikde studuje
-Je aktivním skautem, dříve vedl skautský oddíl. Nyní působí jako instruktor na skautských kurzech.+
  
-Zajímá se o kulturu, školství ​volný ​časale i komunální politiku.+David je členem komise pro kulturu ​a cestovní ruchkterou zřizuje Rada města Svitavy. Poprvé na sebe upozornil, když poslal otevřený dopis zastupitelům města stran protialkoholové vyhlášky (viz [[https://​www.piratisvitavy.cz/​dopis-zastupitelum-ve-veci-vyhlasky-o-zakazu-konzumace-alkoholu/​]]).  
 + 
 +Vystudoval gymnázium ve Svitavách ​následně bakalářský program (historie a německá filologie) na FF Univerzity Palackého v Olomouci. V současné době se studuje navazující studium na FF Univerzity Palackého v Olomouci (historie a německá filologie) společně s oborem právo na Právnické fakultě téže univerzity. V rámci studia historie se prozatím zabývá dějinami 19. století a výzkumem místních samospráv. Na univerzitě se angažuje v olomoucké pobočce mezinárodního studentském spolku studentů historie (ISHA)v němž během akademickém roce 2018/2019 působil jako prezident spolku. V současné době je vzhledem ke svému dalšímu vytížení pouze řadovým členem a v rámci možností vypomáhá s aktivitami spolku.  
 + 
 +Je aktivním skautem. Působí jako instruktor na vůdcovském kurzu, vedl oddíl a nyní působí jako zástupce vedoucího svitavského střediska.
© Piráti, 2021. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.