• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Bc. Daniel Galuszka

Daniel Galuszka (* 5. ledna 1995) je členem MS Karvinsko a zastupitelem města Bohumína, ze kterého pochází. Od roku 2017 žije také střídavě v Praze.

Vystudoval gymnázium Fr. Živného v Bohumíně, poté získal bakalářský titul z žurnalistiky v Olomouci a v současné době pokračuje ve studiu v Praze - obor Veřejná a sociální politika na Fakultě sociálních věd. V průběhu studia se specializoval na politickou a televizní žurnalistiku. Pracoval v několika médiích jako redaktor, moderátor a publicista. Společně s kolektivem založil publicistický server HoupacíOsel.cz, který byl nominován na prestižní novinářské ocenění „Křišťálovou lupu“. Mimo jiné publikoval vlastní sbírku povídek a současně dokončuje román. Svým scénářem se podílel i na vývoji PC hry.

V současném profesním životě pracuje Daniel jako zastupitel Bohumína, asistent poslance Lukáše Koláříka a tajemník resortního týmu Vnitro a bezpečnost. Věnuje se zejména tématu exekucí, insolvencí, hybridní válce, popularizaci politiky, kontaktu s veřejností a správě agendy poslaneckého klubu. Znát ho můžete například jako moderátora pořadu „V kanclu s poslancem.“

Angažuje se v aktivitách souvisejících s popularizací náročných společenských témat. Jeho zájmy jsou četba, psaní, botanika, oceánologie, Hvězdné Války a podpora fotbalového klubu Arsenal - Londýn.

Tel.: 737 027 376 E-mail: daniel.galuszka@pirati.cz

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.