• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Bc. Aneta Heidlová

aneta_heidlova.jpg

Aneta Heidlová (* 04. února 1988) byla příznivcem pirátů od roku 2013 a členkou je od května 2017. Pochází z obce Dubí, která se nachází v blízkosti Teplic, ale od 9 let žila v Ústí nad Labem, kde také vystudovala jak střední průmyslovou školu chemickou a stavební, tak i vysokou školu Jana Evangelisty Purkyně - obor Aplikovaná Informatika - Informační systémy a získala tak titul Bc. Při studiu na vysoké škole se podílela na mezinárodním projektu INWEST, konkrétně na části RFID (identifikace na rádiové frekvenci).

Při studiu na vysoké škole začala brigádně pracovat v inventarizační firmě DANTEM, kde postupem času povýšila až na vedoucí pozici. Náplní vedoucí pozice spočívalo především ve školení BOZP, vedení pracovního týmu v rozsahu zhruba od 5 do 150 lidí (v závislosti na typu klienta), komunikace s klientem a analýza inventurních dat. V roce 2016 začala pracovat na hlavní pracovní poměr jako technická podpora a tester ve firmě System602, kde dělala technickou podporu pro Czech POINT a testera pro Datové schránky a později také pro ČSSZ. Po roce a půl přestoupila do firmy Software602, kde pracuje jako interní tester. Zároveň také pracovala na půl úvazek pro Českou pirátskou stranu jako koordinátor dobrovolníků v Praze. K jejím každodenním kompetencím patřila například komunikace, propojení nováčků s ostatními Piráty na základě jejich potřeb a také podpora a motivace k různé činnosti u Pirátů, dále vytváření newsletterů, podpora místních sdružení a akčních výborů, pořádání posezení s nováčky, různá administrativa, aktualizace materiálů, atd…

V říjnu 2018 byla zvolena do zastupitelstva na Praze 9, kde se věnuje komisi pro digitalizaci a komisi pro rozpočtování. V září 2019 byla jmenována do zastupitelstva MHMP, kde se věnuje výboru pro kulturu a komisi pro ICT.

Její zájmy jsou IT, hudba (převážně trance), lední bruslení, turistika a sbírání turistických vizitek, skládání puzzle a geocaching.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.