• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Andrej Koudelka

Ing. Andrej Koudelka (* 3. února 1951) je registrovaným příznivcem Pirátské strany, kde je členem skupin rovnoprávnost a zdravotnictví. Andrej se narodil v Praze, kde dosud žije.

Vyučil se uměleckému řemeslu a při zaměstnání vystudoval strojní průmyslovku, kde ho nejvíce zaujala automatizace a hutní fakultu neželezných kovů, kde poznal rozdíl mezi hutnictvím z přírodních zdrojů a zpracování druhotných surovin a rovněž ho zaujala výpočetní technika.

Prošel několika firmami, kde se věnoval designu věcí, objektů prostor; programování; technologiím; projektování; řízení, provádění a dozoru na projektech ve výrobních a obchodních firmách, příspěvkových organizacích. V současnosti pracuje v ekonomické funkci ve zdravotnictví.

Angažuje se zejména v aktivitách souvisejících se životním prostředím, hospodárností v konzumu, místní až globální rovnováhou, udržitelným životem a kulturou. Jeho zájmy jsou propojeny s aktivitami a jsou jimi všechny techniky poznávání souvislostí, dokumentované svými pozůstatky v dílech a účincích na dosažené okolí.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.