• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Bc. Andrea Branná

andrea_branna.jpg

Andrea Branná (6.5.1968), má zájem o funkci Nezávislá / Kandidátka v komunálních volbách pro rok 2018 v Pirátské straně. Andrea se narodila 6.5.1968 v Brně. V Českem Těšíně žije od roku 1996.

Vystudovala střední knihkupeckou školu v Luhačovicích. Po mateřské dovolené pracovala 3 roky v Charitní kuchyni, poté tři roky v knihkupectví Librex a od roku 2006 pracuji v Charitě Český Těšín. Nejprve byla na pozici pracovník v sociálních službách, po vystudování VS jako vedoucí Charitní sociální rehabilitace a od roku 2013 pracuje v Charitním domě pro matky v tísni jako vedoucí a sociální pracovník a zároveň zástupce ředitele Charity Český Těšín, za sekci prevence. Dále zastává funkci jako vedoucí komunitního plánováni za sekci Děti, mládež, rodina. Je také vedoucí odborného kolegia v ostravské diecézi za stejnou oblast a je členkou výboru Sítě aktérů pro domov, což je zastřešující organizace pro azylové domy.

Prace v sociální oblasti ji stále naplňuje a obohacuje i když je to práce náročná. Proto ráda relaxuje, cvičí jógu, cestuje, čte a zajímá se o zdraví a zdravý životní styl.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.