• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lide:alice_hamalova [05.12.2018 14:21]
Michal.Jokes
lide:alice_hamalova [13.02.2019 21:58] (aktuální)
Alice.Hamalova
Řádek 9: Řádek 9:
 Do léta 2018 pracovala 3 roky jako specialistka (technoložka) čistých prostor v laserových laboratořích Fyzikálního ústavu Akademie věd ČR, kde se starala o dokončování a chod laboratoří,​ školení kolegů z celého světa a přípravu a kontrolu technických dokumentů. Do léta 2018 pracovala 3 roky jako specialistka (technoložka) čistých prostor v laserových laboratořích Fyzikálního ústavu Akademie věd ČR, kde se starala o dokončování a chod laboratoří,​ školení kolegů z celého světa a přípravu a kontrolu technických dokumentů.
  
-V současnosti pracuje pro Českou pirátskou stranu ​jako koordinátor dobrovolníků a spolupodílí se na přípravě volební kampaně a akcí tím spojených.+Do konce roku 2018 pracovala ​jako pražský ​koordinátor dobrovolníků a kampaňových akcí v České Pirátské straně. 
 +V současnosti věnuje svůj čas Pirátům jako pražská místopředsedkyně, zastupitel na městské části Praha 8 dobrovolník pomáhající ​organizací a chodem strany. V rámci Pirátů se dále angažuje v aktivitách souvisejících s MČ Praha 8 a v oblastech životního prostředí. Za Piráty na Praze 8 kandidovala jako lídr v komunálních volbách v roce 2018.
  
-Dříve se věnovala práci s mládeží v rámci organizace Tensing pod záštitou YMCA. V rámci Pirátů se angažuje v aktivitách souvisejících s MČ Praha 8 a v oblastech životního prostředí. Podílí se na dobrovolné výuce počítačové gramotnosti v seniorském domě Rosa ve Střelničné ulici. 
  
-Za Piráty **na Praze 8** kandiduje jako **lídr do komunálních voleb 2018**.+Dříve se věnovala práci s mládeží v rámci organizace Tensing pod záštitou YMCA. Nyní vyučuje se svým manželem kroužek programování v Pythonu v DDM Spirála v Kobylisích.
  
 Mezi její zájmy patří tanec, zpěv, hudba, společenské a šifrovací hry, LARP, sjezdové lyžování,​ cyklistika, pěší turistika, historie, četba beletrie a poezie, počítačové hry.  Mezi její zájmy patří tanec, zpěv, hudba, společenské a šifrovací hry, LARP, sjezdové lyžování,​ cyklistika, pěší turistika, historie, četba beletrie a poezie, počítačové hry. 
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.