• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions

Vratislav Krejčíř

Vratislav Krejčíř (*2. 3. 1982, Kroměříž) je celoživotní optimista, který se snaží svůj pozitivní přístup přenášet do všeho, co dělá, a předávat ho i lidem kolem sebe.

Jeho profesní život se celou dobu točí kolem moderních technologií, které ho baví, a tak nějak “pronásledují”. V posledním zaměstnání byl šéfem divize eMobility v jedné soukromé kroměřížské společnosti, která se snaží prostřednictvím rozvoje elektromobility v České republice přispět k lepšímu a čistšímu životnímu prostředí. V soukromí je tak trochu Jedi (hrdý otec) a spolu se svou ženou vychovává 2 malé padavany (děti) ;-)

Je rodilý Kroměřížák, který žil a pracoval v několika městech ČR. Kroměříž pro něj vždy byla tím jediným místem, kde si dokázal představit žít. Proto chce udělat maximum pro to, aby město a jeho okolí bylo ještě lepším místem pro život, než bylo doteď. Proto si řekl, že dostane Piráty na radnici, aby se zasadili o otevřený a vřelý přístup vedení města vůči lidem, ať už to jsou voliči jakékoliv strany nebo uskupení. A to se podařilo. Vratislav bude spolu s Piráty vždy stát za lidmi.

Chce žít ve městě, které je tu pro nás, reaguje na potřeby občanů a ne naopak.

Tel: 776666144

Email: vratislav.krejcir@pirati.cz

© Piráti, 2023. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/vratislav_krejcir.txt · Poslední úprava: 17.07.2020 09:02 autor: vratislav.krejcir