• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions

Vladimír Vlach

Vladimír Vlach

Ženatý 44 let, 4 děti, v Žatci od roku 2009.

Pracuji jako IT administrátor ve firmě ICZ a.s. od roku 2002.

Narodil se jako druhý ze tří dětí v 3.prosince 1975 v Domažlicích a dětství jsem strávil v Dolní Kamenici. Po studiu SPŠ Elektrotechnické jsem odešel do Prahy na ČVUT, kterou jsem na jaře 1996 po třech semestrech opustil a začal pracovat u firmy Internet CZ, tehdy prvního komerčního poskytovatele internetu v Česku. V roce 2002 jsem poprvé a zatím naposledy změnil zaměstnavatele, od té doby jím je česká firma ICZ a.s. zabývající se převážně vývojem zakázkového softwaru a svěřenou správou IT systémů.

V roce 2007 jsem se přistěhoval za budoucí manželkou do Staňkovic a o dva roky později jsme koupili dům v Podměstí. Společně vychováváme čtyři děti od šesti do jednadvaceti let.

Moje cesta na první místo kandidátky Pirátů začala už v roce 2015, tehdy jsem se na výzvu stránky Na Žatec dobrý stal jedním z přispěvatelů. Na dotaz proč jim chci pomáhat jsem tehdy odpověděl:

Myslím, že každý by měl mít pozitivní vztah k místu, kde žije a měl by se aktivně zajímat o dění kolem sebe.

Ještě na začátku letošního roku jsem byl přesvědčený, že aktivně do politiky nevstoupím, ale moje okolí mne přesvědčilo, že pozitivní změny lze jinak prosadit jen těžko.

A proč zrovna Piráti? Před nějakou dobou jsem četl článek, který se zabýval tím, proč si mnoho lidí myslí, že politika je žumpa a jak se to dá změnit. Jak byla 90.léta zpočátku plná politických snílků, po nich nastoupili političtí matadoři a teď jsme svědky razantního nástupu oligarchů. Já si přeji, aby další etapa byla dobou inteligentních, nezkorumpovaných lidí, kterým nejde jen o vlastní prospěch. Věřím, že je naděje na změnu.

© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/vladimir_vlach.txt · Poslední úprava: 18.12.2019 14:24 autor: vladimir.vlach