• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions

Mgr. Vítězslav Adamec, DiS.

vitezslav_adamec.jpg

Mgr. Vítězslav Adamec, DiS. (* 29. května 1991) je předsedou místního sdružení Pirátské strany v Lokti, kde také celý život žije. V komunálních volbách je na 3. místě kandidátní listiny České pirátské strany místního sdružení v Lokti.

Po studiích na gymnáziu v Sokolově nastoupil na Přírodovědeckou fakultu UK v Praze na obor Geografie a kartografie, na který navázal magisterským studiem oboru Sociální geografie a regionální rozvoj, které ukončil v září 2016. Souběžně také studoval hru na housle na Konzervatoři v Plzni, kterou dokončil v září 2017. Od června 2016 pracuje jako památkář a specialista na urbanismus, územní plánování a kulturní krajinu na Národním památkovém ústavu v Lokti.

Je členem hudebních skupin End of Scream, Natáhni kopyta, Alison, Aleš Pokorný a hosté a vystupuje také společně se zpěvačkou Lucií Šreinovou. Také je členem Smíchovské komorní filharmonie a divadelní improvizační skupiny Mejdlo.

Mezi jeho zájmy patří literatura, klasická hudba, objevování zapadlých koutů naší země a návštěva uměleckých zařízení všeho druhu.

V prosinci 2017 spoluzaložil místní sdružení Pirátské strany v Lokti, avšak do místního dění se aktivně zapojuje různou formou již mnoho let.

V Lokti žiji od narození a po studiích v Praze a Plzni jsem se domů opět vrátil. Rád bych, aby naše město bylo vstřícnější pro mladé lidi i seniory, pořádalo se více komunitních akcí a aby propagace města byla vedena na profesionální úrovni. Neměli bychom zapomenout ani na sociálně slabší spoluobčany, kterým by měla být nabídnuta pomocná ruka. - Mgr. Vítězslav Adamec, DiS.

Kontakt

© Piráti, 2023. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/vitezslav_adamec.txt · Poslední úprava: 24.04.2020 19:58 autor: petr.vileta