• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Tomáš Zmuda

Tomáš Zmuda

tomas_zmuda.jpg

Tomáš Zmuda (* 8. dubna 1988, Mariánské Lázně) pochází z Lokte u Karlových Varů. Střední školu studoval v Rokycanech (obor elektronické počítačové systémy), vysokou školu v Praze, kde v roce 2013 získal titul Ing. v oboru Mezinárodní teritoriální studia. V průběhu studia již vedl školní projekty při účasti až 30 studentů v týmu. Diplomová práce byla zaměřena na vzájemnou interoperabilitu železničních dopravců. Bohužel je stále aktuální, od roku 2013 se téměř nic nezměnilo. Nyní bydlí v obci Jinočany.

Pracoval začal jako steward a prodejce jízdenek ve Student Agency, následně při vysoké škole se vrátil k IT do Národní technické knihovny v Praze jako ICT administrátor. Po absolutoriu pracoval 3 roky jako IT projektový manažer ve společnosti Dantem s.r.o. a aktuálně pracuje na stejné pozici ve společnosti CS Soft a.s. zabývající se systémy pro řízení letového provozu.

Je šťastně ženatý, zatím bezdětný. Členem České pirátské strany je od konce roku 2016 a v současné době je i členem Republikového výboru. Jeho hlavním zájmem je na lokální úrovni zprůhlednit samosprávu obcí, lépe poskytovat informace občanům a hlavně konečně učinit e-government obcí použitelným, na celostátní úrovni podporovat a podílet se na pirátské filozofii a konat!

Rád sportuje, často ho uvidíte běhat kolem letiště (ano, i s foťákem), staví hračky založené na mikro počítači Raspberry Pi a rád vytváří webové stránky.

Více info na www.zmuda.cz

© Piráti, 2017. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.