• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Šárka Václavíková

Šárka Václavíková

Šárka Václavíková (*20. září 1992) u Pirátů začala na jaře roku 2018 jako celostátní koordinátorka kampaně komunálních voleb. Na jaře 2019 se zapojila jako zmocněnkyně pro volby do Evropského parlamentu a vypomohla také jako koordinátorka krajského sdružení Jihomoravského kraje. Nyní působí v Moravskoslezském kraji jako Volební koordinátorka pro krajské volby 2020. Narodila se v Krnově, vystudovala osmileté gymnázium v Bruntále, za studiem se pak přestěhovala do Brna, dnes žije v Ostravě.

V Brně se 5 let věnovala občanskému aktivismu – pořádala protestní a vzpomínkové akce. Živí se v oblasti marketingu jako produkční a event manažerka. Aktivně se zajímá o politiku od sedmi let – proto ji nejvíce baví práce na politických kampaních. Od aktivismu přešla k aktivní podpoře České pirátské strany i jako členka a dobrovolnice. Hlas ulice bývá často nekonkrétní a roztříštěný, proto jí dává větší smysl pomoci konkrétní politické straně a konkrétním politikům v jejich úsilí.

Ve volném čase se věnuje svému psovi Damiánovi, želvě Želvákovi a kočce Gigi. Ráda čte knihy, navštěvuje různé kulturní akce a maluje.

E-mail: sarka.vaclavikova@pirati.cz
Tel.: +420 778 111 476
Facebook


„Nasrat jako.“ – Andrej Babiš Šárce Václavíkové poté, co se jí odmítl podepsat do knihy Boss Babiš

„Máte nůž? Ne. My máme Šárku. Ona je z Bruntálu.“ – Miroslav Mašek

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.