• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
Umístění: ROZCESTNÍK » Lidé » Robert Veverka

Robert Veverka

veverka3.jpg

Robert Veverka (*18. listopadu 1976) je nezávislý kandidát Pirátské strany a expert na reformu legislativy konopí.

Po získání maturitního vysvědčení na obchodní akademii v Praze začal jako živnostník podnikat v oblasti IT. V roce 1999 odjel na západní pobřeží USA, seznam zahraničních zkušeností posléze rozšiřoval také v Austrálii, střední Americe, Španělsku a především v Nizozemí.

V roce 2007 se vrátil do České republiky a aktivně se zapojil do boje za legalizaci konopí, kdy se stal ředitelem Million Marihuana March Praha – demonstrace za legalizaci konopí. Ve sdružení Legalizace.cz, které demonstrace pořádá, se stal tiskovým mluvčím a následně i předsedou. V roce 2010 začal vydávat magazín Legalizace, nezávislý dvouměsíčník o konopí, který nastavuje zrcadlo současné prohibiční politice a poukazuje na široké spektrum využití konopí ve všech oblastech lidského konání. Dnes je vydavatelem i magazínů Konopí a Cannabis Therapy Magazine, které se specializují na využití konopí jako léčiva.

Od října 2018 je zastupitelem, předsedou kontrolního výboru a členem bezpečnostní komise a komise pro výchovu a vzdělávání MČ Praha 2 a také členem Komise Rady hlavního města Prahy pro protidrogovou politiku.

Reference: Magazín Legalizace, Legalizace.cz, Magazin Konopí, Million Marihuana March, MFF Febiofest, Teatr Novogo Fronta, Vechtclub.nl, ZŠ Londýnská, Cap Gemini, Pragensys, Magistrát hl.m. Prahy, Městská část Praha 2 a další…


Kontakt:

robert@legalizace.cz

© Piráti, 2023. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/robert_veverka.txt · Poslední úprava: 05.01.2020 22:24 autor: robert.veverka