• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Pavel Šramhauser

pavel_sramhauser.jpg

Pavel Šramhauser (*11. května 1990) je členem krajského sdružení Jihočeský kraj. Narodil se v Jindřichově Hradci a od roku 2009 s ¾ roční přestávkou žije v Českých Budějovicích.

Vystudoval Střední odbornou školu COP v Sezimově Ústí se zaměřením na strojírenství a počítačovou grafiku. V roce 2009 úspěšně složil maturitní zkoušku. Poté asi rok a půl pracoval a pak nastoupil na Teologickou fakultu JU na bakalářský obor Humanistika (filosofie a religionistika), který úspěšně zakončil v roce 2015 státní závěrečnou zkouškou z předmětů filosofie, religionistika a etika.

Jeho pracovní zkušenosti jsou široké. Pracoval jako telefonní operátor pro Telefonicu O2 a pro společnost Starnet Telekomunikace s. r. o.. Dělal i správce eshopu pro internetové elektro Elektrošok.cz. Při studiu vysoké školy rozvážel noviny pro Českou poštu a pracoval pro Český rozhlas České Budějovice, kde zpracovával podklady pro ranní vysílání. Po vystudování vysoké školy nastoupil do Biskupství Českobudějovického jako referent restitučního oddělení a od února 2016 pracuje na Úřadu práce v Českých Budějovicích jako Specialista ESF v projektu „Záruky pro mladé v Jihočeském kraji“

Mezi jeho zájmy patří světové dění, elektronika, obchodování a především fotografování.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.