• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Ondřej Tůma

Ondřej Tůma

ondra_tuma_2017.jpg

Ondřej Tůma (*6. ledna 1982 v Boskovicích)pochází z Olešnice na Moravě. Vyrůstal v Brně. Aktuálně žije v Jihlavě.

Vystudoval učební obor Elektromechanik. V současnosti se věnuje samostudiu historie a latiny.

Ve svém profesním životě se věnoval především dopravní logistice a obchodu. Začínal jako řidič ve společnosti Carrefour, kde získal základní dovednosti fungování obchodu. Posléze pokračoval ve společnosti SMERO spol. s r.o. zpočátku jako řidič, v průběhu času se stal členem top managementu společnosti jako Fleet manager a vedoucí přepravní logistiky. Od roku 2013 se pak stal součástí týmu společnosti gpscentrum Brno s.r.o., kde pracoval jako specialista prodeje GPS systémů a sportovních zařízení značky Garmin. Nyní pracuje jako Správce Jihlavského pirátského centra (JiPiCe)

V průběhu svých zaměstnání se věnoval i tvůrčí činnosti, a to především fotografii. Několik let spolupracoval se Střední školou gastronomickou v Blansku jako fotograf na barmanských soutěžích středních škol. Nadále spolupracuje i se Spolkem přátel piva v Olešnici na Moravě.

V rámci umělecké činnosti spolupracoval s hudebním divadlem Glottis z Říčan u Brna na pozici hlavního osvětlovače. Dále se pak věnoval zpěvu v několika deathmetalových kapelách z Brna a okolí.

Mezi jeho zájmy patří: fotografie, tvůrčí psaní (básně, písňové texty), historie, ekologie, příroda, geocaching, architektura, Urban exploring.

Správce JiPiCe

JiPiCe
tel. 770 113 639 ondrej.tuma@pirati.cz

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.