• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Nikola Štěpánková

nikola_stepankova.jpg

Nikola Štěpánková (* 12. března 1986) je předsedkyní Místního sdružení Chrudimsko v Pardubickém kraji. Nikola pochází z města Hradec Králové a od roku 2008 žije v Chrudimi.

Vystudovala gymnázium a nedostudovala Fakultu humanitních studií Karlovy univerzity, z důvodu odjezdu do ciziny, konkrétně na Island, kde se stala součástí projektu vlády - zalesnění země a dále zde pracovala v zimním středisku.

V současnosti je koordinátorkou centra pro seniory spolku Hurá na Výlet! Má zkušenosti i z oblasti pohostinství, vedení občerstvení či snowboardové školy. Před nástupem na rodičovskou dovolenou, pracovala řadu let jako specialista firemní péče u mobilního operátora. Příležitostně zde hodnotila projekty pro nadační fond. Nyní zasedá v Bytové komisi města Chrudimi.

Angažuje se v aktivitách souvisejících s životním prostředím a kulturou. V době studia pracovala jako dobrovolnice pro charitu. Průběžně se vzdělává. Jejím zájmem je především rodina. Když najde volný čas, věnuje se pole dance, jízdě na kole, snowboardingu či fotografování.

© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/nikola_stepankova.txt · Poslední úprava: 26.06.2020 14:36 autor: nikola.stepankova