• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Matej Šandor

Matej Šandor

matej_sandor.jpg

JUDr. Bc. Matej Šandor, Ph.D. (* 1984) dlouholetý liberál. Členem strany se stal během roku 2018 s cílem prosazování liberálních hodnot, ochrany demokracie obecně a boje s politikou a myšlenkami SPD.

Matej pochází ze Zvolena, v letech 2002 až 2007 žil v Brně, od roku 2007 žije v Praze.

Vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity, Evropská studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity a Mezinárodní hospodářské právo na Fakultě mezinárodních vztahů na VŠE v Praze. Publikoval cca 15 publikací v recenzovaných českých a zahraničních odborných časopisech, přednášel v ČR i v zahraničí a to i mimo Evropu. Rovněž vyučoval na Fakultě mezinárodních vztahů VŠE.

Velkou část své profesní praxe působil a působí na manažerských pozicích v různých společnostech, kde měl na starosti např. obchodní vyjednávání, správu majetku, projektové řízení, nákup nebo veřejné zakázky. Část své profesní kariéry pracoval jako právník.

Chvíli působil jako radní Prahy 4 pro investice a městské společnosti s cílem implementace pirátského programu v oblasti transparence a efektivní veřejné správy. Od roku 2018 je neuvolněným zastupitelem za Pirátskou stranu v zastupitelstvu MČ Praha 4.

Mezi jeho zájmy patří nezávislé cestování, fotografování, in-line brusle a lyžování.

Off topic: s pirátskou vlajkou na Amazonce v Jižní Americe alias Piráti z Amazonky LOL

© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/matej_sandor.txt · Poslední úprava: 19.10.2019 10:59 autor: matej.sandor