• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
Umístění: ROZCESTNÍK » Lidé » Lukáš Kolářík

Lukáš Kolářík

Lukáš Kolářík (* 5. března 1984) podporuje Piráty od jejich vzniku a od roku 2013 je jejich aktivním členem. Pochází z jihočeského městečka Katovice, kde pobýval většinu svého života a nyní žije, z pracovních důvodů, v Písku. Má tři dcery (dvanáctiletá dvojčata a pětiletou dcerku), pro které by chtěl zajistit dobré podmínky pro život. To je také jedním z mnoha důvodů, proč vstoupil do politiky.

Vystudoval obor Elektronické počítačové systémy na SOŠ Blatná a po krátké zastávce ve strojírenském průmyslu byl zaměstnán jako obchodník s výpočetní technikou a následně jako vedoucí servisu v téže společnosti. Postupem času získával další zkušenosti z oboru jako IT servisní a reklamační technik, garant servisu a hotline podpory produktů významného výrobce PC komponent a příslušenství. Zbylý čas věnoval HW opravám základních desek a grafických karet. Jeho další důležitou životní etapou bylo pětileté zaměstnaní jako Manažer prodejny se spotřební elektronikou (500m2), kde byl plně zodpovědný za celkový chod obchodu, jeho hospodářské výsledky, marketingové aktivity v regionu a zároveň budoval obchodní tým deseti prodejců. Toto vše zdokonalilo jeho komunikační a obchodní dovednosti, empatii, asertivitu, umění vést tým a vyjednávat, naučil se být rozhodný a spravedlivý. Poté se živil jako OSVČ – správa metropolitní počítačové sítě a její rozvoj, montáže výroba a servis elektronických zařízení, servis výpočetní techniky a poradenství v tomto oboru. Je společníkem a technickým ředitelem ve firmě zabývající se poradenstvím v oblasti pokladních zařízení.

V roce 2017 kandidoval ve sněmovních volbách jako lídr za jihočeský kraj a uspěl. Ve Sněmovně se věnuje problematice exekucí, sociální agendě a bezpečnostní politice státu. Bojuje za svou myšlenku, že „občané jsou zřizovatelé státu“.

Vzhledem ke svému pracovnímu vytížení a velké rodině nemá příliš volného času, pokud se však nějaký najde, věnuje se aktivitám občanského sdružení Rally fans Katovice, jehož je místopředsedou. Jako společensky nejvýznamnější počiny tohoto spolku vnímá pořádání charitativních koncertů Autumnnight, dětských cyklodnů a podobných akcí pro veřejnost. Velkou část svého volného času věnuje rodině. Dále ho baví rally, focení, elektronika, dobrovolnická činnost.

Je bystrý, komunikativní, přátelský, přístupný všem názorům, schopen kompromisu a je pro každou srandu. Osobnostní typ ENFP.

www.piratkolarik.cz

Linkedin

© Piráti, 2023. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/lukas_kolarik.txt · Poslední úprava: 17.06.2021 09:33 autor: lukas.kolarik