• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Jaroslava Vatay

Jaroslava Vatay (* 28. ledna 1980) je aktivní členkou MS Praha 10 a v Pirátské straně je součástí Strategického týmu, který se věnuje transformaci strany. Je osobní asistentkou poslankyně Olgy Richterové. Jaroslava se věnuje (krizové) intervenci, mediaci a facilitaci councilu.

Linkedin profil Facebook Kontakt: jaroslava.vatay@pirati.cz

Stručné CV

Jaroslava Vatay se narodila v Rakovníku, vyrostla v Kladně a od r. 2002 žila v Praze na několika místech Prahy 1, 3 a 10.

Od r. 1991 je členkou Junáka. Vedení a vzdělávání dětí se ve skautském oddíle se věnovala od svých 14 let. Jaroslavu skauting zásadně ovlivnil, jak v položení základů životních hodnot, tak i v přístupu k sobě či ke společnosti.

Pracovala již od svých 15-ti let jako hosteska, modelka a promotérka a díky tomu si již v r. 2001 založila živnostenský list a jako OSVČ se věnovala různým projektům a činnostem (viz níže výčet). Vedle OSVČ byla konzultantkou telefonické krizové intervence pro děti a mládež do 26 let pro sdružení Linka Bezpečí, kde také absolvovala výcvik všeobecné krizové intervence (2011-2014).

Věnovala se občanskému aktivismu. Byla ambasadorkou platformy Rekonstrukce státu (ReSt), kde později také pracovala jako koordinátorka občanského lobbingu (2016-2017). Během pouhých 14 dnů společně s Olgou Pek v r. 2017 zorganizovala Happening za 150 miliard na obranu Registru smluv.VIDEO

Své zkušenosti sbírala i v zahraničí např.: * Ekvádor (2001, Skautská záchraná mise), USA (Au-pair, 2004), v zemích Evropy, v Californii na studiu Eko-psychologie (2012) a v mezinárodní organizaci - Evropská síť councilu (ECN) jako členka a organizátorka mezinárodních setkání (od 2012, trvá).

Výběr hlavních činnosti OSVČ

  • Lektorka motivační kurzů v rámci své soukromé praxe, projektů ESF a projektů Úřadů práce (od r. 2006) Motivační a sebe rozvojové kurzy pro nezaměstnané a pro dospívající opouštějící dětské domovy.
  • Měla soukromou praxi, kde se věnovala odborné somatické terapii (2005 - 2014). Mezi její klienty patřili i celosvětově známé osobnosti a sportovci. Tuto praxi byla nucena ze zdravotních důvodů ukončit.
  • Věnovala se produkční a organizační činnosti: Pozitivní evoluce, turné po ČR a koncerty - 10:15 Promotion s.r.o., Poradní kruhy do škol v ČR - mezinárodní výcviky v ČR, mezinárodní konference, výcviky a školení

Vzdělání a odborné kurzy

Studuje program Sociální politika a sociální práce v kombinovaném studiu na Univerzitě Palackého v Olomouci (od 2017).* Vystudovala Střední odbornou školu, obor: veřejnosprávní činnost (1999). V rámci svého studia absolvovala i odborné praxe ve veřejné správě. Během svého života se neustále osobnostně a profesně vzdělávala např. získala: Osvědčení profesní kvalifikace- Manažer projektu, Osvědčení profesní kvalifikace - Lektor dalšího vzdělávání, Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách (MPSV) - Všeobecný výcvik v telefonické krizové intervenci (Linka bezpečí o.s.) aj.

© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/jaroslava_vatay.txt · Poslední úprava: 26.03.2018 22:44 autor: Jaroslava.Vatay