• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions

Jan Hamal Dvořák

ASCII

Jan Hamal Dvořák (* 11. září 1987 v Praze) Vystudoval gymnázium Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci, kde maturoval z informatiky. Navázal praxí jako správce Linuxových systémů a programátor. V současnosti pracuje především v Národní technické knihovně, kde spravuje infrastrukturu a vyvíjí otevřené aplikace a dále jako vedoucí Technického odboru. V oblasti IT také podniká.

Na Praze 8 žije se svou manželkou již několik let, původně v Čimicích, nyní v Kobylisích.

Pokušení angažovat se v komunální politice u mne sílilo s přibývajícími zkušenostmi z NTK a rozhodnutí padlo poté, co jsem měl příležitost se blíže seznámit s chodem ÚMČ Praha 7. Domnívám se, že vývoj v oblasti informačních technologií má úřadům mnoho co nabídnout a úředníci vlastně ani neví, o co svým postojem přichází. Moc bych si přál jim ulehčit, aby je práce na úřadě více bavila.

Jan se v politickém kompasu pravidelně nachází v sociálně liberálním kvadrantu a zastává názor, že veřejný sektor má především dělat dobře svou práci a ne se ji snažit nakupovat od soukromého sektoru, kde do ní nemohou mluvit voliči. Mezi jeho záliby patří především četba, samostudium a rozličné hry.

E-mail: jan.hamal.dvorak@pirati.cz

© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/jan_hamal_dvorak.txt · Poslední úprava: 25.11.2020 19:06 autor: jan.hamal.dvorak