• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions

RNDr. Jan Břížďala

Jan Břížďala (* 31. srpna 1993 v Třebíči) je radním Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informačních a komunikačních technologií a místopředsedou KS Vysočina.

Absolvoval Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy, kde vykonal státní rigorózní zkoušku a získal tak titul RNDr. Aktuálně studuje doktorský studijní program Didaktika chemie (Ph.D. studium) na téže fakultě. Během svých studií spolupracoval s Ústavem chemických procesů AV ČR v.v.i. a byl členem Akademického senátu fakulty a její studijní komise.

V současnosti působí jako středoškolský učitel matematiky a chemie na Gymnáziu v Třebíči a na Agro škole (Soukromá střední škola zemědělská s.r.o.), kde pracuje také jako statutární zástupce ředitelky.

Mezi jeho záliby patří rekreační sport (cyklistika, běh, tenis, badminton…) či záchranářství (zajišťování zdravotnického dozoru, školení první pomoci).

Kandidoval v komunálních volbách 2018 do zastupitelstva města Třebíče. Po nich byl jmenován místopředsedou komise pro rozvoj města a členem majetkové komise.

V rámci krajského programového týmu je garantem oblasti školství, mládeže a sportu.

© Piráti, 2023. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/jan_brizdala.txt · Poslední úprava: 02.01.2021 14:07 autor: jan.brizdala