• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Georgia Hejduková

Georgia Hejduková (* 13. března 2000) je studentka ekonomie se zájmem o lidská práva. Kromě práce pro Pirátskou stranu se věnuje neziskovým projektům

V roce 2018 založila a do roku 2020 vedla na základě vlastní zkušenosti se šikanou projekt Zastavme šikanu, který se zabýval problematikou a prevencí šikany na školách a ve společnosti. Dále se věnuje novinařině a psaní. Rovněž se podílí na organizaci různých studentských iniciativ, například Středoškolského sněmu Hlavního města Prahy a v minulosti třeba České středoškolské unie. Má za sebou zkušenosti z neziskové organizace Amnesty International, kde se podílí na vzdělávání proti diskriminaci a působí jako mládežnická delegátka. Za tyto činnosti dostala ocenění TOP 25 Středoškolák roku.

V Pirátské straně se od roku 2018 angažovala zejména v komunální politice na Praze 6, kde se zabývala spolkovou činností, analytikou a byla také mediální spojkou a starala se o PR místního sdružení, kandidovala také do zastupitelstva jako vůbec nejmladší v obvodu. Dále členkou MRT lidská práva, kde zabývá zejména rovnoprávností a LGBT právy. Je také jednou z předsadíjících CF. V roce 2020 byla asistentkou Adély Šípové v úspěšné volební kampani do Senátu ČR. A od října pro ni dělá odbornou konzultantku Od června 2020 působí také jako místopředsedkyně rozhodčí komise KS Praha. V lednu roku 2020 byla zvolena předsedkyní Mladého Pirátstva.

Její odborností je: šikana, lidská práva, LGBT tématika, spolky

Web Profily Redmine

E-mail:georgia.hejdukova@pirati.cz Telefon: +420 775864103

© Piráti, 2021. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.