• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Georgia Hejduková

Georgia Hejduková (* 13. března 2000) je studentka ekonomie se zájmem o lidská práva. Ve volném čase pracuje jako analytička a věnuje se problematice šikany a lidským právům.

V roce 2018 založila na základě vlastní zkušenosti se šikanou projekt Zastavme šikanu, který se zabývá problematikou a prevencí šikany na školách a ve společnosti. Dále se věnuje novinařině a psaní. Rovněž se podílí na organizaci různých studentských iniciativ, například Středoškolského sněmu Hlavního města Prahy a v minulosti třeba České středoškolské unie. Má za sebou zkušenosti z neziskové organizace Amnesty International, kde se podílí na vzdělávání proti diskriminaci a působí jako mládežnická delegátka. Za tyto činnosti dostala ocenění TOP 25 Středoškolák roku.

V Pirátské straně se angažovala zejména v komunální politice na Praze 6, kde se zabývala spolkovou činností, analytikou, a byla také mediální spojkou a starala se o PR místního sdružení. Nicméně v červnu roku 2020 na tyto pozice rezignovala a ze sdružení vystoupila. Dále je jednou ze zakládajících členek obnovených Mladých Pirátů a je také členkou MRT lidská práva. V roce 2018 byla nejmladší kandidátkou do zastupitelstva Prahy 6. Od května roku 2020 je asistentkou Adély Šípové v její kampani do Senátu ČR. Od června 2020 působí také jako místopředsedkyně rozhodčí komise KS Praha.

Její odborností je: šikana, lidská práva, LGBT tématika a spolky.

LinkedIn Analytická činnost MojeId Zastavme šikanu Redmine Vědecká činnost Grafický výkaz práce

E-mail:georgia.hejdukova@pirati.cz

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.