• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Alice Hamalová

alice-hamalova.jpeg

Alice Hamalová (* 2. května 1990) je člen strany od března 2018, pocházející z města Krnov, nacházejícího se ve Slezsku. Od roku 2013 žije na Praze 8, nyní v Kobylisích, dříve na Palmovce.

Alice vystudovala osmileté Gymnázium Krnov, kde maturovala z chemie. Studovala na Fakultě technologie ochrany prostředí VŠCHT Praha. V průběhu studia se specializovala na životní prostředí, analytiku a úpravu vody. Studium však nedokončila. Dříve pracovala ve farmaceutické firmě na klinických testech, podílela se na zajištění chodu laboratoří a přípravě léčebného přípravku rakoviny. Absolvovala pracovní pobyt v Pekingu, kde zaučovala čínské kolegy a zlepšovala chod laboratoří.

Do léta 2018 pracovala 3 roky jako specialistka (technoložka) čistých prostor v laserových laboratořích Fyzikálního ústavu Akademie věd ČR, kde se starala o dokončování a chod laboratoří, školení kolegů z celého světa a přípravu a kontrolu technických dokumentů. Do konce roku 2018 pracovala jako pražský koordinátor dobrovolníků a kampaňových akcí v České Pirátské straně.

V současnosti věnuje svůj čas Pirátům jako vedoucí administrativního odboru, pražská místopředsedkyně, zastupitelka na městské části Praha 8 a dobrovolník pomáhající s organizací a chodem strany. V rámci Pirátů se dále angažuje v aktivitách souvisejících s MČ Praha 8 a v oblastech životního prostředí. Za Piráty na Praze 8 kandidovala jako lídr v komunálních volbách v roce 2018.

Od roku 2019 je členkou dozorčí rady Želivská provozní a.s.

Dříve se věnovala práci s mládeží v rámci organizace Tensing pod záštitou YMCA.

Volný čas tráví s rodinou a přáteli na kole, na vodě nebo pěší turistikou. Když se nedostává lidí, společnost ji dělá kniha, hudba či počítačové hry, zvláště pak RPG. Ve zbylých chvílích se učí současný tanec.

© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/alice_hamalova.txt · Poslední úprava: 17.11.2020 16:48 autor: alice.hamalova