• @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Koordinátoři Praha

Toto jsou pražští koordinátoři dobrovolníků, nebojte se jim ozvat s čímkoli budete potřebovat.

Koordinátoři
Jméno Kontaktní telefon E-mail Má na starost
Marcela Šroubková 606168306 marcela.sroubkova@pirati.cz Je hlavní motor a vedoucí týmu, sbírá zpětnou vazbu a navrhuje, jak do budoucna fungovat co nejlépe. Pokud máte nějaký nápad, určitě jí napište. Aby toho neměla málo, stará se k tomu ještě o proplácení a vkládání smluv do registru a vyhlašování hlasování na fóru.
Romana Klimešová 776815005 romana.klimesova@pirati.cz Posílá newslettery (je možné poslat i cílený newsletter na kontakty z vaší městské části). Její hlavní náplní je péče o naše milá místní sdružení. K tomu patří i zpracování členských přihlášek.
Simona Bártová 603523065 simona.bartova@pirati.cz Obsluhuje koordinátorský mail (kodo-praha@pirati.cz). Spravuje databázi dobrovolníků a kontaktů. Její hlavní náplní je zapojování dobrovolníků do jednotlivých týmů a místních sdružení a koordinace dobrovolníků na různé ad hoc akce a demonstrace.
Adéla Hradilová 607921032 adela.hradilova@pirati.cz Jejím úkolem je zkrášlování a vylepšování PiCe. Je jediná, kdo vám může zarezervovat termín na akci v PiCe. Také rozjíždí drobný fundraising a organizuje krajské schůze.
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.