• @ALL má oprávnění číst
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Koordinátoři Praha

Toto jsou pražští koordinátoři dobrovolníků, nebojte se jim ozvat s čímkoli budete potřebovat.

Koordinátoři
Jméno Kontaktní telefon E-mail Má na starost
Marcela Šroubková 606168306 marcela.sroubkova@pirati.cz Je hlavní motor a vedoucí týmu, sbírá zpětnou vazbu a navrhuje, jak do budoucna fungovat co nejlépe. Pokud máte nějaký nápad, určitě jí napište. Připravuje také sérii setkání k lepšímu fungování místních sdružení a velkou část Pirátských úterků. Aby toho neměla málo, stará se k tomu ještě o proplácení a vkládání smluv do registru.
Michal Jokeš 770113642 michal.jokes@pirati.cz Spravuje databázi dobrovolníků a kontaktů. Posílá newslettery (je možné poslat i cílený newsletter na kontakty z vaší městské části). Je jediný, kdo vám může zarezervovat termín na akci v PiCe. Mimoto také organizuje krajské schůze a pár jiných akcí a je primárním kontaktem pro úkoly od personálního odboru (tabulky, juchej!). K tomu se stará i o část administrativy (např. zpracování členských přihlášek a vyhlašování hlasování na fóru).
Simona Bártová 603523065 simona.bartova@pirati.cz Obsluhuje koordinátorský mail (kodo-praha@pirati.cz). Její hlavní náplní je zapojování dobrovolníků do jednotlivých týmů a místních sdružení a koordinace dobrovolníků na různé ad hoc akce a demonstrace.
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.